Nakładki wybielające umożliwiają przeprowadzenie zabiegu wybielania zębów w warunkach domowych. Jest to metoda całkowicie bezpieczna, o ile nakładki zostaną wykonane w profesjonalny sposób oraz będą idealnie dopasowane do kształtu Twoich zębów, a zastosowany żel do wybielania otrzymasz bezpośrednio od swojej higienistki.

Metoda nakładowego wybielania zębów, jest często wybierana przez naszych pacjentów jako uzupełnienie laserowego wybielania zębów.  Mówimy wtedy o łączonej metodzie wybielania zębów. Po paru dniach od zakończonego wybielania gabinetowego pacjent otrzymuje specjalne nakładki oraz komplet strzykawek z żelami. Kontynuacja wybielania, dla zwiększenia efektu śnieżnobiałych zębów, może być bezpiecznie wykonywana w warunkach domowych.

Nakładkowe wybielanie zębów to jednak także metoda rozjaśniania zębów bez udziału personelu dentystycznego. W Perfect Smile Clinic Garnizon jedynie na etapie wykonania wycisków oraz oddania nakładek pacjent musi skorzystać z naszych usług. Otrzymane nakładki mogą być wykorzystywane potem przez długie lata, o ile nie dojdzie do zmian w kształcie zębów oraz ich warunkach zgryzowych.

Wybielanie zębów

Jak wygląda nakładkowe wybielanie zębów w Perfect Smile Clinic Garnizon?

Krok 1

            Umów się na wizytę do higienistki. Na spotkaniu omówimy z Tobą możliwe do osiągnięcia rezultaty wybielenia zębów oraz zostaną pobrane wyciski Twoich zębów. W razie potrzeby higienistka wykona także profesjonalne czyszczenie, w celu usunięcia osadów i zwiększenia skuteczności wybielania zębów.

Krok 2

            Odbierz z gabinetu indywidualnie wykonane dla Ciebie nakładki oraz komplet żeli do wybielania.

Krok 3

            Na podstawie uzyskanych instrukcji od higienistki możesz przeprowadzać domowe wybielanie zębów przy użyciu swoich nakładek. Rekomendujemy wybielanie zębów w nocy, podczas snu.

Krok 4

            Ciesz się pięknym uśmiechem.

Zapraszamy na profesjonalne wybielanie zębów.

Kontakt: +48 58 558 80 57