Wybielanie zębów laserem

Laserowe wybielanie zębów to szansa na śnieżnobiały uśmiech już po jednej wizycie w Perfect Smile Clinic Garnizon Gdańsk. Jest to metoda wybielania zębów w całości przeprowadzana na fotelu dentystycznym. Daje fantastyczne efekty rozjaśnienia zębów, nawet o kilkanaście tonów. W naszej Klinice w Gdańsku jest to jeden z podstawowych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, który jest w 100% bezpieczny oraz nie wiąże się z żadną ingerencją mechaniczną w szkliwo zębów.

Dieta bogata w kawę i herbatę, nałogowe palenie papierosów, wszystko to sprawia, że z wiekiem zęby tracą swój naturalny, jasny odcień. Zabieg wybielania pozwala na zniwelowanie ciemnego koloru oraz przywraca zębom ich piękną i naturalną barwę. W zależności od reżimu higienicznego, efekt może utrzymywać się do nawet trzech lat.

Docelowy kolor zębów po gabinetowym wybielaniu zębów ulega ustabilizowaniu po około 7 dniach. Jest to związane z odwodnieniem tkanki szkliwnej, która jest w fazie dehydratacji i może w niektórych miejscach wykazywać przejściowo matowe plamy. Po okresie stabilizacji możliwa jest wymiana ciemniejszych wypełnień oraz ewentualnie wykonanie licówek ceramicznych.

 Laserowe wybielanie zębów

Jak wygląda laserowe wybielanie zębów w Perfect Smile Clinic Garnizon w Gdańsku?

Krok 1

            Nasza profesjonalna higienistka omówi z Tobą sytuację wyjściową barwy zębów oraz możliwy do osiągnięcia rezultat zabiegu wybielenia Twoich zębów.

Krok 2

            W zależności od sytuacji i potrzeby, przed zabiegiem wybielania zostanie wykonana profesjonalna higienizacja oraz usunięcie osadów z zębów. Jest to procedura konieczna dla zwiększenia skuteczności penetracji preparatu wybielającego w szkliwo Twoich zębów.

Krok 3

            Twoje dziąsła zostaną zabezpieczone specjalnym preparatem ochronnym. Na szkliwo zostanie zaaplikowany specjalny żel do wybielania, który będzie dodatkowo aktywowany światłem lampy wybielającej.

Krok 4

            Aplikowany żel będzie 3 razy wymieniany na nowy. Razem wybielanie zębów obejmie 3 sesje po ok 15-20 minut.

Krok 5

Po ocenie osiągniętego efektu, nasza higienistka omówi dokładnie z Tobą zalecenia pozabiegowe.

 

Zapraszamy na profesjonalne wybielanie zębów – +48 58 558 80 57