Stomatologia cyfrowa

Stomatologia cyfrowa w Perfect Smile Clinic Garnizon

Perfect Smile Clinic Garnizon to jedna z niewielu placówek w Polsce mająca dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych technologii cyfrowych. Stomatologia to nasze zamiłowanie i pasja. Uczestniczymy regularnie w miedzynarodowych kongresach i konferencjach. Sami w swoich szeregach mamy uznanych wykładowców oraz prowadzimy kursy szkoleniowe dla lekarzy. Wszystkie nowinki technologicznie staramy się na bieżąco wprowadzać do naszych codziennych protokołów leczenia, w trosce o najwyższy standard świadczonych usług.

Stomatologia cyfrowa W Perfect Smile Clinic Garnizon przeplata się w pewnych aspektach ze światem stomatologii analogowej. Nasi dentyści prowadząc leczenie korzystają ze wszystkich dostępnych  metod, dobierając sposób leczenia w zależności od przypadku.

 

Korzystając z naszych usług oddajesz się w ręce profesjonalistów, którzy w swojej codziennej pracy stosują technologie cyfrowe :

  • Skaner wewnątrzustny cad-cam

Urządzenie umożliwia opracowanie wycisku wirtualnego, stanowiącego bazę dalszej pracy protetycznej. Wycisk wirtualny rejestruje tkanki miękkie i twarde w ich prawidłowym położeniu, odwzorowując z dużą dokładnością relacje między zębami i tkankami miękkimi. W konsekwencji możliwe jest wykonanie precyzyjnego skanu wewnątrzustnego podłoża protetycznego oraz przeprowadzenie precyzyjnego określenia lokalizacji implantów dentystycznych, umożliwiając wykonanie projektu przyszłej przykręcanej rekonstrukcji protetycznej oraz szablonu chirurgicznego.

  • Protetyczne Laboratorium Cyfrowe Perfect Smile Lab

Na terenie naszego Centrum Stomatologii Cyfrowej posiadamy własne centrum frezowania pięknych licówek, koron cyfrowych i prac na implantach. Nasi technicy, dostępni na miejscu, przechwytują pliki cyfrowe i obrazy uzyskane przez dentystów z pomocą skanera wewnątrzustnego Cerec cad-cam. Procedura ta warunkuje idealną dokładność wykonywanych prac i szybkość działania.

  • Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu by Perfect Smile Clinic

Marzysz o zębach jakie miałeś we wczesnej młodości?

A może chciałbyś uśmiech hollywoodzki jakiego nigdy nie miałeś?

Z nami jest to możliwe do zrealizowania. Nasz zespół specjalistów zaprojektuje dla ciebie harmonijny i naturalny uśmiech, dopasowany do Twojej twarzy i zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Dowiedz się więcej…

 

  • Cyfrowe skany radiologiczne 3D

Diagnostyka i planowanie to podstawa w każdej dziedzinie medycyny. W przypadku stomatologii jest podobnie. Tomografia stożkowa, dostępna na wyciągniecie ręki w naszym gabinecie RTG, generuje dokładne skany wykorzystywane podczas leczenia kanałowego, planowania implantów zębowych, czy diagnozowania stanów zapalnych w kości. Uzyskane cyfrowe pliki jesteśmy w stanie wyeksportować do oprogramowania służącego do projektu szablonów implantologicznych, a także planowania leczenia ortodontycznego.

Zapraszamy na konsultację – +48 58 558 80 57