Implant z koroną w Perfect Smile Clinic Garnizon

Wiem jak istotna w Twoim życiu jest niezachwiana pewność siebie. Decydujący wpływ na nią ma piękny i kompletny uśmiech. Jeżeli okazało się, że Twój ząb musi być usunięty w wyniku złamania lub zniszczenia, warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług naszych ekspertów do spraw implantów zębowych. Aktualnie w Perfect Smile Clinic Garnizon jesteśmy w stanie wszczepić implant z korona w jeden dzień.

Usługa wszczepienia implantu z koroną w jeden dzień została wprowadzona specjalnie dla tych, którym zależy na błyskawicznym uzupełnieniu utraconego zęba  poprzez wprowadzenie implantu zębowego z koroną.

Implant z koroną

Jak to działa?

  • Umów się na konsultację

Wykonamy kompletne badanie 3D Twojej kości w miejscu utraconego zęba, przygotujemy kosztorys i zaplanujemy zabieg wprowadzenia implantu dentystycznego. Najczęściej zostaje on przeprowadzony tego samego dnia lub w najbliższym możliwym terminie. Analiza tomografii komputerowej pozwala dobrać implant dentystyczny optymalnie do zastanego wolumenu kostnego. Odpowiedni kształt i geometria wszczepu jest konieczna aby uzyskać wystarczającą stabilizację pierwotna implantu, która umożliwia obciążenie wszczepu tytanowego, wykonana na tej samej wizycie korona protetyczną.

  • Przyjdź na zabieg

Implantolog podczas jednej procedury delikatnie i bezboleśnie usunie ząb oraz wprowadzi w jego miejsce sztuczny korzeń, tj. implant zębowy. Dzięki obecności laboratorium protetycznego w Perfect Smile Clinic Garnizon, do implantu na tym samym zabiegu zostanie przykręcona korona, która odtworzy strukturę i wygląd naturalnego zęba.

  • Opuść Perfect Smile Clinic Garnizon z kompletnym uśmiechem

Po zabiegu twój stomatolog wręczy Ci zalecenia pozabiegowe oraz ustali z Tobą wizyty kontrolne oraz następne ewentualne etapy leczenia

Udzielamy gwarancji na implanty. Zapraszamy na konsultację – +48 58 558 80 57