Czym są korony i licówki Cerec?

To szczególny rodzaj cyfrowych koron i licówek porcelanowych. Perfect Smile Clinic Garnizon jest jedna z pierwszych placówek na Pomorzu mającą dostęp do technologii Cerec cad-cam. Wytwarzane korony jak i licówki Cerec powstają dzięki szerokiemu zapleczu innowacyjnego sprzętu cyfrowego w Perfect Dental Clinic oraz dokładnej i rzetelnej pracy naszych techników dentystycznych, odpowiedzialnych za nadanie odpowiedniej, naturalnej charakteryzacji pięknym koronom i licówką Cerec.

System CerecSystem Cerec

Cerec to innowacyjny system technologii projektowania oraz wytwarzania uzupełnień cyfrowych cad-cam typu: korony cyfrowe, licówki, czy mosty.  Jest to rozwiązanie umożliwiające przeprowadzenie całego procesu wytworzenia korony lub licówki podczas jednej wizyty. W standardowym postępowaniu proces taki trwa minimalnie 5 dni.

Zasadnicza zmiana polega na zastosowaniu specjalnego skanera Cerec. Jest to wewnątrzustna kamera, która w zaledwie kilka minut jest w stanie zeskanować wszystkie zęby.  Nie ma potrzeby pobierania wycisku z wykorzystaniem nieprzyjemnych dla pacjenta mas wyciskowych.

Powstały obraz cyfrowy jest wysłany do centrum projektowania w naszym laboratorium, gdzie nasi technicy dentystyczni zajmują się wytwarzaniem koron i licówek porcelanowych Cerec.

Chciałbyś wykonać licówki lub korony cyfrowe w 1 dzień?- sprawdź naszą ofertę

Umów się na konsultacje już dziś – +48 58 558 80 57