Jednym z bardziej nowoczesnych oraz innowacyjnych sposobów na poprawę kształtu i koloru zębów jest zastosowanie cyfrowych koron porcelanowych. Zastosowanie tego rodzaju uzupełnień jest możliwe w bardzo wielu przypadkach, także na słabych i przebarwionych zębach martwych.

Korony cyfrowe pełnoceramiczne

Korony cyfrowe cad-cam cechuje:

  • Naturalny odcień, cudowna estetyka
  • Wytrzymałość – wykonywane są często z porcelany napalanej na tlenek cyrkonu, lub porcelany E-max
  • Niezwykła szczelność – jest to uwarunkowane technologią wykonania. Powstają na podstawie skanu komputerowego zębów lub wycisku. Obraz jest następnie przesyłany do frezarki, która wytwarza podbudowę o idealnej szczelności i dokładności

Korony cyfrowe cad-cam oraz korony typu Lava to jednak nie wszystko. Oferujemy także inne odbudowy cyfrowe cad-cam:

  • zębyEndokorona – Jest znakomitym rozwiązaniem w przypadku osłabionego zęba martwego. Może być wykonana bezpośrednio po skończonym leczeniu kanałowym.
  • Inlay, onlara overlay – W wielu przypadkach zastosowanie tradycyjnego wypełnienia nie jest możliwe ze względu na obszerne zniszczenie tkanki zębowej. O wiele skuteczniejsze jest zastosowanie wkładów koronowych typu inlay, onlay lub overlay. Są one o wiele bardziej wytrzymałe od wypełnień kompozytowych i wystarcza na długie lata. Mogą byc wykonane z kompozytu lub porcelany.
  • Licówka cad-cam – Stanowi doskonały sposób na zmianę kształtu zębów lub poprawę koloru. Z reguły wykonywana najczęściej w Perfect Smile Clinic Garnizon bezpośrednio po przeprowadzonym Cyfrowym Projektowaniu Uśmiechu

Zapraszamy na konsultację – +48 58 558 80 57

lub osobiście w naszym gabinecie w Gdańsku