W dzisiejszych czasach pragnienie pięknego uśmiechu jest powszechne. Dotyczy to ludzi w każdym wieku oraz niezależnie od statusu społecznego. Piękny uśmiech i proste zęby podkreślają zdecydowanie urodę każdego człowieka oraz dodają mu pewności siebie każdego dnia. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu jest leczenie ortodontyczne wykorzystujące aparaty ortodontyczne niewidoczne.

Oferta niewidocznych aparatów ortodontycznych w Perfect Smile Gdańsk

Ortodonta

Nasze Centrum Stomatologii Estetycznej wyszło naprzeciw tej grupie pacjentów, którzy zawsze pragnęli mieć proste zęby, jednak rezygnowali z leczenia ortodontycznego, nie mogąc pogodzi się z metalowymi zamkami na zębach.

Proponujemy leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem aparatów ortodontycznych niewidocznych:

Aparat Invisalign to system leczenia ortodontycznego, zdolny do wyleczenia każdej, najbardziej skomplikowanej wady zgryzu przy zastosowaniu kompletu dyskretnych i niewidocznych nakładek. Invisalign to aktualnie najbardziej komfortowe oraz estetyczne rozwiązanie problemów ortodontycznych dedykowane dla dorosłych. Nakładki po założeniu na zęby przynoszą szybkie efekty, dzięki wywieraniu kontrolowanego nacisku.

Aparaty ortodontyczne niewidoczne

Aparaty ortodontyczne niewidoczne

  • Aparaty ortodontyczne szafirowe oraz kryształowe

Przeznaczone dla osób które nie akceptują klasycznych srebrnych zamków w leczeniu ortodontycznym. Sprawdzają się także u pacjentów w bardzo jasnymi zębami oraz po zabiegach wybielania. Dzięki swoim właściwościom wtapiania się z odcieniem zębów, ze względu na przezroczystość każdego kryształowego zamka, uznawane są za aparaty ortodontyczne niewidoczne.

Zamki w aparatach niewidocznych wykonane są z monokrystalicznego szafiru lub kryształu. Ze względu na to, że są one przezroczyste, ale także mają stosunkowo małe wymiary oraz niski profil, stanowią często pierwszy wybór naszych pacjentów, dla których komfort i estetyka stoją na pierwszym miejscu. Gładkie kontury kryształowych zamków, które nie powodują podrażnień na dziąsłach oraz ich niezwykła wytrzymałość, porównywalna z zamkami metalowymi, sprawiają że z pewnością aparaty ortodontyczne estetyczne szafirowe można zaliczyć do klasy Premium wsród dostępnych stałych aparatów ortodontycznych.

Aparaty ortodontyczne niewidoczne szafirowe – Cena

W każdym przypadku konieczna jest konsultacja z ortodontą, który sprawdzi oraz dobierze odpowiedni harmonogram leczenia ortodontycznego. Całkowita cena niewidocznego aparatu kryształowego wraz z planem i harmonogramem leczenia jest podana podczas konsultacji.

Zapraszamy