Ortodoncja Cyfrowa

Perfect Smile Clinic Garnizon jest Kliniką Stomatologii Estetycznej w której ortodoncja jest bardzo ważną częścią i elementem często niezbędnym do osiągnięcia wymarzonego przez naszych pacjentów rezultatu.

Marzysz o pięknym, zdrowym i przede wszystkim harmonijnym uśmiechu. Zębach które będą wyglądały naturalnie, podkreślą Twoją urodę. Nie zwlekaj i umów się na konsultacje z naszym ortodontą.

Ortodoncja stomatologiczna Gdańsk

Zdrowe, proste i zadbane zęby są naszą wizytówką, a jednocześnie powodem, dla którego częściej się uśmiechamy. Dlatego mając okazję warto zdecydować się na aparat ortodontyczny, który jednocześnie poprawi wady zgryzu, jak i pomoże w utrzymaniu jamy ustnej w dobrym stanie. Planując założenie aparatu ortodontycznego trudno przewidzieć, czy rezultat po kilku latach będzie rewelacyjny. Dlatego konieczne jest wybranie takiego gabinetu ortodontycznego, gdzie lekarz prowadzący za pomocą specjalistycznego sprzętu zadba o najlepsze efekty.

Leczenie ortodontyczne na najwyższym poziomie

Leczenie ortodontyczne w Perfect Smile Clinic Garnizon prowadzone jest bardzo sprawnie. Ortodoncja Gdańsk opiera się na nowoczesnej technologii, dzięki czemu ortodonta ma możliwość przeprowadzenia cyfrowego leczenia. Nasi ortodonci Gdańsk korzystają z najlepszego cyfrowego sprzętu, który umożliwia im stworzenie indywidualnego Cyfrowego Projektu Uśmiechu, przechowywanego na wirtualnych dyskach. To na jego podstawie pacjent wraz z lekarzem prowadzącym ustalają kolejne etapy leczenia, a przy kolejnych wizytach bez problemu można porównać efekty.

W Perfect Smile Clinic Garnizon do leczenia wykorzystywany jest najlepszej jakości sprzęt do badań oraz zdjęć RTG. Nasz zespół pracuje w środowisku cyfrowym, do leczenia wykorzystując tylko innowacyjne, sprawdzone oprogramowanie. Ortodonta może dobrać odpowiedni aparat ortodontyczny do konkretnej wady zgryzu pacjenta, w efekcie czego leczenie przebiega sprawniej, a pierwsze rezultaty widać już po kilku miesiącach.

Zalety leczenia ortodontycznego w Perfect Smile Clinic Garnizon 

  • Ortodoncja cyfrowa – pracujemy w dokładnym środowisku cyfrowym, dzięki czemu Twoje leczenie ortodontyczne jest bardzo dokładne
  • Leczenie ortodontyczne jest etapem do przywrócenia Ci Pięknego uśmiechu wg. Wykonanego wcześniej i zaakceptowanego przez Ciebie Cyfrowego Projektu uśmiechu by Perfect Smile Clinic
  • Leczenie ortodontyczne ma na celu poprawę harmonii ustawienia Twoich zębów oraz wpłynie pozytywnie na owal twarzy symetrię
  • Ortodoncja doprowadzi do unormowania sytuacji stawowej, wyeliminowania trzasków, przeskakiwań, a także zaciskania zębów

 

Oferujemy różne rodzaje aparatów ortodontycznych, które są dobierane w zależności od Twojej wady zgryzu, wieku, stanu zębów oraz budżetu.

Zapraszamy na konsultację pod numerem telefonu +48 58 558 80 57