Mezoterapia twarzy PRP w Perfect Smile Gdańsk

Podanie osocza bogatopłytkowe (PRP) techniką mezoterapii igłowej, określane jako wampirzy lifting, to bardzo skuteczny i bezpieczny zabieg z zakresu zabiegów medycyny estetycznej. Stosuje się go głównie w celu odmłodzenia twarzy, spłyceniu zmarszczek i ujędrnieniu skóry. Polecany jest wszystkim, a zwłaszcza pacjentom, którzy z powodu alergii nie mogą korzystać z terapii innymi wypełniaczami, czy zabiegu na bazie toksyny.

Do przeprowadzenia zabiegu, potrzebna jest odpowiednia ilość własnej krwi pacjenta. Krew pobierana jest z żyły do specjalnych próbówek. Bezpośrednio po pobraniu muszą one zostać natychmiast umieszczone w specjalnej wirówce horyzontalnej. Krew zostaje odwirowana, dzięki czemu uzyskuje się aktywne trombocyty, które są zawarte w osoczu. Są one niezwykle ważne dla regeneracji komórek skóry.

Uzyskany preparat osocza bogatopłytkowego PRP zawiera czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają one także syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Uzyskany efekt po ostrzyknięciu skóry osoczem bogatopłytkowym lub płynną włókniną bogatopłytkową (iPRF) polega na wygładzeniu skóry, jej odżywieniu oraz uzyskaniu większej sprężystości.

Mezoterapia cienkoigłowa umożliwia także podanie pod skórę wielu preparatów odżywiających skórę, leków oraz witamin.

 

Zapraszamy na konsultacje z certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej +48 58 558 80 57

Cena zabiegów medycyny estetycznej

Wycena jest u każdego pacjenta indywidualna