Dlaczego powiększamy usta?

Powiększanie ust jest jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów w obszarze medycyny estetycznej. Nic w tym dziwnego – panująca moda na duże i pełne wargi zachęca kobiety do tego, aby podkreśliły kształt swoich ust, a jednocześnie trochę je powiększyły za pomocą naturalnych środków. Powiększone usta są niezwykle atrakcyjne, a także mają znaczny wpływ na poprawę jakości i komfortu życia pacjentów.

Dlaczego warto powiększyć usta w Perfect Smile Clinic Garnizon ?

powiększanie ust

Zabieg powiększania ust jest niezwykle bezpieczny, jednak powinien zostać przeprowadzony dyplomowanych lekarzy medycyny estetycznej. W naszej Klinice zwracamy szczególną uwagę na doskonały cyfrowy projekt uśmiechu, a dodatkowe zabiegi z zakresu medycy estetyczne mają za zadanie usunięcie niedoskonałości twarzy, a także poprawę obszaru jakim są wargi.

Jak wygląda zabieg powiększania ust w Gdańsku?

Powiększanie ust  to jedna z najszybszych, a jednocześnie długotrwałych metod na zmianę kształtu warg. Wypełniacz, który występuje naturalnie w naszym ciele, świetnie nadaje się do poprawy konturu ust, a także do ich powiększenia czy większego nawilżenia.

Dzięki cyfrowemu projektowi uśmiechu, lekarz zajmujący się powiększaniem ust, będzie mógł ograniczyć zabieg do wywiadu przeprowadzonego z pacjentem. W dalszej kolejności omawia proces wypełnienia ust, który polega na wprowadzeniu substancji pod skórę. Substancja jest wstrzykiwana cienką igłą w okolice ust, powodując wiązanie wody i naturalne powiększenie. Następnie informuje pacjentkę o dalszym postępowania oraz konieczności odbycia wizyty kontrolnej. Sam zabieg powiększania ust trwa około 30 minut.

Co się wiąże z zabiegiem powiększania ust?

Powiększanie ust w naszej placówce w Gdańsku jest całkowicie bezpieczne dla pacjenta, a jednocześnie pozwala na niemal natychmiastowy powrót do codzienności. Efekt utrzymuje się przez wiele miesięcy, a wypełniacz z czasem zaczyna być wchłaniany przez organizm. Aby jednak efekt był widoczny, konieczne będzie ograniczenie spożywania alkoholu, palenia papierosów, a w przeciągu kilku dni po zabiegu całkowite zrezygnowanie z podróży samolotem lub uprawiania sportów.

Zapraszamy na konsultacje z certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej w Gdańsku

+48 58 558 80 57