Mezoterapia twarzy w Perfect Smile Gdańsk

Mezoterapia twarzy to bardzo skuteczny i bezpieczny zabieg z zakresu zabiegów medycyny estetycznej. Stosuje się go głównie w celu odmłodzenia twarzy, spłyceniu zmarszczek i ujędrnieniu skóry. Polecany jest wszystkim, a zwłaszcza pacjentom, którzy z powodu alergii nie mogą korzystać z terapii innymi wypełniaczami, czy zabiegu na bazie toksyny.

MezoterapiaDo przeprowadzenia zabiegu stosuje się bardzo wiele materiałów zawierających witaminy, kolagen oraz leki. Są to materiały które dobierane są przez eksperta medycyny estetycznej w zależności od stanu skóry u pacjenta oraz jego indywidualnych potrzeb. Są one niezwykle przydatne dla regeneracji komórek skóry.

Stoswane preparaty dodatkowo  m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają one także syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Uzyskany efekt po ostrzyknięciu skóry o polega na wygładzeniu skóry, jej odżywieniu oraz uzyskaniu większej sprężystości.

Mezoterapia cienkoigłowa umożliwia także podanie pod skórę wielu preparatów odżywiających skórę, leków oraz witamin.

 

Zapraszamy na konsultacje z certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej +48 58 558 80 57

Cena zabiegów medycyny estetycznej

Wycena jest u każdego pacjenta indywidualna