Charakteryzacja ceramiki w Perfect Smile

Indywidualna charakteryzacja ceramiki w Perfect Smile Lab to usługa o której marzy większość pacjentów, którzy nie do końca są zadowoleni z doboru koloru swoich koron i dopasowania ich do pozostałych zębów naturalnych. W Perfect  Smile Clinic Garnizon postanowiliśmy wyjść naprzeciw tej grupie i wprowadziliśmy usługę premium polegającą na „malowaniu” ceramiki w obecności pacjenta.

Przy pojedynczych uzupełnieniach protetycznych, w zasadzie bez malowania nie można osiągnąć zadowalającego efektu. Przy większych pracach oraz dla uzyskania dużej zmiany rekomendujemy wykonywać uzupełnienia typu licówki  ceramiczne na zęby jednoimienne parami.

Indywidualna charakteryzacja to proces niezwykle czasochłonny i precyzyjny, wykonywany przez technika dentystycznego. Aby osiągnąć odpowiedni efekt estetyczny technik napala często kilkanaście warstw porcelany oraz różne mas barwiące. W konsekwencji praca ceramiczna – korony na implantach,  cyfrowe korony cad-cam, czy licówki E-max,  po zacementowaniu w ustach pacjenta, wygląda identycznie jak sąsiednie zęby naturalne. Zostają odtworzone nie tylko funkcje zęba, ale dzięki charakteryzacji oraz malowaniu, uzyskany efekt kolorystyczny, refleks światła i przezierność, są identyczne ze szkliwem sąsiednich zębów

Zapraszamy do Perfect Smile Clinic Garnizon