All on 6 – most porcelanowy na sześciu implantach

All on 6 to w dużym skrócie odbudowa stała, uzupełniająca wszystkie zęby pacjenta z wykorzystaniem wszczepionych sześciu implantów zębowych. Jest to rozwiązanie najbardziej polecane przez naszych implantologów, wykazujące się bardzo dobrym rozkładem sił w jamie ustnej i doskonałymi właściwościami biomechanicznymi mostu porcelanowego osadzonego na stałe na implantach.

U każdego pacjenta wszczepy tytanowe mogą stanowić uzupełnienie zarówno jednego jak i większej ilości zębów. Zasadniczą przewagą tych rozwiązań protetycznych, niezależnie od ilości zastosowanych implantów, jest brak konieczności ingerencji w strukturę sąsiednich żywego zęba do ostateczność i nieodwracalny proces przyczyniający sie do dużego osłabienia zęba, a nawet konieczności leczenia kanałowego.

W przypadku utraty całkowitej zębów, możliwe jest oparcie na implantach specjalnego mostu porcelanowego, będącego komfortowym rozwiązaniem, które zastąpi ruchomą i niewygodną protezę. Koncepcja All on 6 zakłada wszczepienie wszystkich implantów dentystycznych tego samego dnia oraz natychmiastowe obciążenie ich zaprojektowaną i wykonaną rekonstrukcją gotowych zębów. Cała technologia umożliwiająca to rozwiązanie znajduje się na miejscu w Perfect Smile Clinic Garnizon. Implantolodzy stosują najwyższej jakości implanty zębowe. Obecność protetycznego laboratorium cyfrowego oraz profesjonalnych techników, daje olbrzymi komfort naszym pacjentom u których przeprowadzane są wszelkiego rodzaju zabiegi i metamorfozy uśmiechu. Umożliwia to opuszczenie naszej kliniki z gotowymi zębami tego samego dnia po zabiegu.

Dlaczego warto wykonać most porcelanowy wg koncepcji All on Six w Perfect Smile Clinic Garnizon?

  • Uzyskasz natychmiastową odbudowę utraconych zębów w ciągu jednego dnia.
  • Cała procedura przeprowadzona przez eksperta do spraw implantologii wg światowych standardów
  • Wykorzystywane przez nas Implanty są klasy Premium tj. najwyższej jakości. W trosce o komfort i spokój naszych pacjentów udzielamy także gwarancji.
  • Cały zabieg jest starannie zaplanowany a rekonstrukcja Twoich utraconych zębów jest wcześniej zaprojektowana zgodnie z naszym autorskim programem Digital Smile Design by Perfect Smile Clinic Garnizon, co sprawi że Twój uśmiech będzie naturalny, piękny oraz dopasowany do rysów twarzy.
  • W przypadku deficytu kości nasz zespół stomatologów jest w stanie wykonać regenerację zanikłej tkanki w sposób bardzo mało inwazyjny wg. Autorskiej koncepcji odbudowy kości z wykorzystanie komórek macierzystych.
  • Bezpośredni dostęp na terenie Kliniki do cyfrowego laboratorium protetycznego, umożliwia naszym stomatologom bardzo bliską współpracę z technikami dentystycznymi, co ogranicza ryzyko estetycznych niepowodzeń przy etapie wykonania pełnoceramicznych mostów i koron.

Zapraszamy na konsultację +48 58 558 80 57 – skorzystaj z naszej oferty.