Dlaczego warto wybrać leczenie metodą All-on-4?

Metoda All-on-4 powstała stosunkowo niedawno. Jest to innowacyjny protokół postępowania, pozwalający na odbudowę braków zębowych przy całkowitym bezzębiu. W kości pacjenta wystarczy wprowadzić cztery implanty, co jest możliwe do przeprowadzenia w ciężkich warunkach skrajnego zaniku kości. Procedura All-on-4 jest wykonywana w jeden dzień, a pacjent może opuścić naszą Klinikę juz z zamocowanym stabilnie pełnym uzębieniem, wykonanym w naszym laboratorium protetycznym. Efektem jest most porcelanowy na czterech implantach.

 źródło: https://jakiimplant.pl/

All-on-4 to technika zabiegowa stosowana bardzo często w naszej Klinice Implantologicznej. Cztery implanty dentystyczne to minimalna ilość wszczepów aby wykonać stałe uzupełnienie protetyczne bez wyciągania z jamy ustnej. W swoich protokołach postępowania działamy racjonalnie, dobierając metodę leczenia, ilość implantów dentystycznych i rodzaj uzupełnienia protetycznego, indywidualnie dobierając je do danych warunków panujących u pacjenta.

Niewątpliwie technika All-on-4 posiada mnóstwo zalet, co stawia ją jako jedną z częstszych rozwiązań z wykorzystaniem implantów zębowych, wybieranych przez pacjentów odwiedzających naszą Klinikę Implantologiczną.

Most porcelanowy na czterech implantach

Most porcelanowy na czterech implantach

Zalety Koncepcji All-on-4:

  • Most porcelanowy na czterech implantach – Odbudowa wszystkich zębów na zaledwie 4 implantach
  • Metoda jest możliwa do przeprowadzenia nawet w ciężkich warunkach i zaniku kostnego
  • Zabieg wyróżnia się bardzo niska inwazyjnością. Ból i opuchlizna pozabiegowa są minimalne
  • Nie ma potrzeby odbudowy kości
  • Metoda jest tańsza w porównaniu z innymi procedurami implantologicznymi, a także szybka do przeprowadzenia. Pacjent opuszcza Klinikę Implantologiczną z nowymi zębami