Profesjonalna implantologia zęba w Gdańsku

Implanty dentystyczne to jedna z podstawowych dziedzin naszej działalności. Nasi lekarze posiadają tytuły ekspertów do spraw implantologii nadane przez największe organizacje implantologiczne na świecie. Wiedza i doświadczenie naszych implantologów są także stale pogłębiane na licznych kursach i konferencjach na całym świecie. W Perfect Smile Clinic Garnizon prowadzone są także kursy i wykłady dla innych lekarzy dentystów, chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu procedur w których wykorzystywane są implanty dentystyczne, procedur odbudowy kości oraz stomatologii cyfrowej.

implanty dentystyczne

Pacjenci zgłaszający się do naszej kliniki po implanty dentystyczne mogą mieć zawsze pewność, że oddają się w ręce specjalistów w tej dziedzinie. Możemy pochwalić się minimalnym odsetkiem odrzutu implantów na poziomie 1%. Stosujemy tylko sprawdzone i minimalnie inwazyjne procedury przy w których wprowadzane są implanty dentystyczne. Dokładna diagnostyka przedzabiegowa jest zawsze starannie przeprowadzona. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem do rentgenodiagnostyki cyfrowej. Aparat tomograficzny 3D  CBCT firmy Carestream umożliwia obrazowanie w trzech wymiarach tkanki kostnej oraz zaplanowanie i przeprowadzenie każdego zabiegu wszczepienia implantu w sposób bezpieczny dla pacjenta.

Stosujemy tylko najwyższej jakości implantydentystyczne. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu naszych implantologów oraz w trosce o spokój i komfort naszych pacjentów, poddających się procedurom wprowadzenia implantów, wprowadziliśmy rozszerzoną gwarancję na usługi związane z implantologią.

 

Zalety implantów dentystycznych W Perfect Smile Clinic Garnizon:

Implanty dentystyczne wprowadzone w tkankę kostną wywołują zjawisko jej stymulacji, zapobiegają zanikaniu po utracie zęba. Rozwiązanie z wykorzystaniem implantów zębowych ma niepodważalną przewagę na mostami i innymi uzupełnieniami protetycznymi:

  • Zdrowie – brak potrzeby ingerencji i szlifowania w strukturę zębów sąsiednich
  • Trwałość i stabilność – uzupełnienia na implantach wykonane w naszej Klinice mogą służyć przez długie lata
  • Estetyka – odbudowywane zęby w 100% odtwarzają naturalny wygląd, kształt i funkcje zębów utraconych
  • Wysoki komfort życia – przy licznych brakach zębowych, a nawet bezzębiu, implanty umożliwiają wykonanie nowych zębów na stałe bez wyciągania z jamy ustnej lub protezy wspartej na kilku implantach, która się nie przesuwa i jest stabilna