W Perfect Smile Clinic Garnizon pracują eksperci w różnych dziedzinach stomatologii. Na cyfrową analizę uśmiechu składa się ich wspólna praca i liczne konsultacje. Wszystko w trosce o staranne zaplanowanie całego procesu leczenia i najwyższą jakość usług.

DSD DSD

Jesteśmy ludźmi związanymi ze stomatologią już od ponad 10 lat. Zawsze wydawało się nam, że pacjenci przychodzą do nas tylko po nowe, odświeżone i zdrowe zęby. Od dłuższego już czasu przekonujemy się, że chodzi tu jednak o coś więcej. Zmiany uśmiechu, jakich dokonywaliśmy w ostatnich latach wpływały bardzo pozytywnie nie tylko na poprawę jakości i komfortu życia naszych pacjentów, ale także niejednokrotnie pomagały im osiągnąć wielki progres w ich życiu zawodowym oraz dawały pozytywny bodziec także w życiu prywatnym.

Marek Markiewicz Marek Markiewicz

 

Kilka prostych kroków do Projektu Uśmiechu by Perfect Smile Clinic Garnizon:

1. Wystarczy że umówisz się na wizytę konsultacyjną z naszymi ekspertami od pięknego uśmiechu

2. Zostanie wykonane Twoje fotograficzne portfolio oraz analiza diagnostyczna i badanie jamy ustnej

3. Stomatolog wykona także modele Twoich zębów, zbada dynamikę mięśni twarzy, oceni relację zgryzową zębów i stawów skroniowo-żuchwowych

4. Po opuszczeniu Kliniki w zespole ekspertów, zostanie wykonana cyfrowa analiza Twojego uśmiechu oraz przygotowany cyfrowy projekt nowego uśmiechu, jakiego nigdy nie miałeś.

5. Cyfrowy projekt zostanie wykonany także z wosku – tzw. wax-up w postaci wymodelowania zębów o odpowiednim , zaprojektowanym kształcie, który jest dopasowany do. Twarzy i dynamiki Twojego uśmiechu.

6. Po kilku dniach, na drugiej wizycie, stomatolog estetyczny zaprezentuje Tobie efekty swojej pracy w postaci prezentacji z wykorzystaniem zdjęć Twojej twarzy z odmienionym uśmiechem. Będziesz miał możliwość zgłoszenia swoich uwag, które mogą być po tej analizie nadal wprowadzone. Twoje subiektywne odczucia i całkowita satysfakcja są dla nas bardzo ważne.

Na tej samej wizycie stomatolog przedstawi Ci Twój indywidualny plan, kosztorys i dokładny harmonogram wizyt, które będą potrzebne aby osiągnąć nowy, wymarzony uśmiech.

7. Otrzymasz prezentację w formie elektronicznej. Będziesz miał możliwość konsultacji efektów naszej pracy ze swoją rodzina i znajomymi.

 

Odmieniliśmy życie setek pacjentów, działając w zgodzie z naszymi wewnętrznymi procedurami. Dzięki temu efekty pracy naszych stomatologów oraz Projekty Usmiechu by Perfect Smile Clinic Garnizon były zawsze piękne i przewidywalne.

Zapraszamy – odmień swój uśmiech razem z nami.