Fotograficzne portfolio w leczeniu interdyscyplinarnym

W  Perfect Smile Clinic Garnizon leczenie interdyscyplinarne od początku jest bardzo starannie zaplanowane przez naszych dentystów. Posługują się oni w swojej codziennej praktyce profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Klinika posiada swoje własne studio fotograficzne wyposażone w specjalne oświetlenie i tła. Całe planowanie w naszej Klinice zaczyna się bowiem od obrazu. Dentysta na jednej z pierwszych wizyt wykonuje portfolio fotograficzne pacjenta, zawierające kilka podstawowych ujęć, zarówno twarzy jak i zdjęć łuków zębowych i uśmiechu. Pozwala to na dokładną analizę rysów twarzy oraz zbadanie dynamiki wargi górnej i dolnej. Każdy pacjent podczas naturalnego, spontanicznego uśmiechu wykazuje inna ekspozycję zębów górnych i dolnych. Ma to olbrzymie znaczenie przy początkowym planowaniu przez dentystów zmian uśmiechów z zastosowaniem licówek porcelanowych,  koron cyfrowych, czy pozycji implantów zębowych.

Profesjonalne fotograficzne sesje

Każdy dentysta w Perfect Smile Clinic Garnizon traktuje lustrzankę jako sprzęt codziennego użytku, który także ułatwia komunikacje z pacjentami. Za każdym razem, etap leczenia jest omawiany i szczegółowo tłumaczony z wykorzystaniem obrazu na dużym ekranie. Zdjęcia są także wykorzystywane w dużej mierze do pracy która odbywa się już bez obecności pacjenta w gabinecie. Zebrany materiał fotograficzny jest importowany do specjalnego oprogramowania służącego do projektowania nowego uśmiechu dopasowanego do twarzy.

Taki sposób pracy, z wykorzystaniem obrazu i zdjęć, bardzo chwalą sobie nasi pacjenci. Mają bowiem możliwość realnego wpływu na proces swojego leczenia stomatologicznego, dzięki przyjaznej rozmowie z dentystą na temat swojego przypadku, który jest zwizualizowany z wykorzystaniem cyfrowych zdjęć. Są ponadto bardziej świadomi swojej sytuacji w jamie ustnej oraz nabywają wiedzę na temat techniki i przeprowadzonego u siebie leczenia, co dla naszych dentystów ma wielkie znaczenie.

fotograf

Portfolio fotograficzne tylko w Perfect Smile Clinic Garnizon

Jesteś ciekawy jak wyglądają Twoje stare wypełnienia lub chciałbyś mieć większą świadomość jakie procedury są wykonywane podczas leczenia stomatologicznego.

Zapraszamy do Perfect Smile Clinic Garnizon.