Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu by Perfect Smile Clinic Garnizon

DSD Digital Smile Design

dsd

Dla naszych stomatologów estetycznych stomatologia to pasja. Zdajemy sobie sprawę jak duże znaczenie w Twoim życiu i wszystkich naszych pacjentów ma zdrowy i piękny uśmiech. Wpływa nie tylko na samoocenę i komfort życia, ale także na fakt, jak odbiera nas otoczenie.

stomatolodzy

Indywidualnie podejście naszych stomatologów oraz bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich 10 lat, kiedy dokonała się największa rewolucja w podejściu interdyscyplinarnym w stomatologii, pozwala na dokonywanie fantastycznych zmian w uśmiechach naszych pacjentów, jednocześnie dodając im pewności siebie każdego dnia.

Często natura obdarza nas uśmiechem nie do końca dopasowanym do twarzy. Kształt zębów powinien podkreślać jednocześnie charakter osoby. Wszystkie oczekiwania pacjentów maja również decydujący wpływ na przygotowywany cyfrowy projekt uśmiechu przez naszych dentystów.

Moda na posiadanie doskonałego uśmiechu, który będzie się składał z idealnych, białych zębów, nadal nie przemija. Wśród pacjentów, korzystających z oferty profesjonalnych kliniki z zakresu stomatologii estetycznej, największą popularnością cieszy się tak zwany Hollywood smile. Polega na uzyskaniu idealnego stanu uzębienia, który będzie przyrównywany do uśmiechu znanej gwiazdy filmowej.

Dental Smile Design Gdańsk – co to jest?

Komputerowe projektowanie uśmiechu Gdańsk to nowoczesny sposób leczenia wad zgryzu, przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii cyfrowych. Nasi ortodonci przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz zdjęć zgryzu pacjenta, projektują cyfrową wersję uśmiechu, której akceptacja pozwoli zagwarantować spektakularne efekty po zakończonym leczeniu ortodontycznym.

Z racji tego, że wielu pacjentów posiada różnego rodzaju wady zgryzu, projekt uśmiechu jest niezwykle istotnym etapem w procesie leczenia. Cyfrowa wersja uśmiechu jest tworzona przez lekarza poprzez analizę rysów twarzy pacjenta – szczególną uwagę zwraca na osie symetrii. W rezultacie można dobrać odpowiedni aparat ortodontyczny.

Na czym polega ta metoda cyfrowego projektu uśmiechu?

uśmiech Przed

Hollywood Smile Po

Zanim rozpocznie się proces leczenia, wykwalifikowany specjalista wykona pacjentowi cyfrowy projekt uśmiechu, tak zwany DSD, który składa się z dokładnej sesji fotograficznej. Na tej podstawie dokonuje się planowania i symulacji ostatecznego efekt, jaki miałby zostać uzyskany. Podczas planowania uwzględnia się indywidualne cechy urody pacjenta oraz pożądane przez niego wymagania. W zależności od oczekiwań dentysta może dokonać kilku skutecznych zabiegów estetycznych. W celu wyrównania kształtu i długości każdego zęba oraz usunięcia przebarwień, zastosuje pełnoceramiczne licówki.

Jest to doskonała technika szczególnie, jeśli chce się ukryć istniejące ubytki lub zakryć duże przerwy między zębami. Również skuteczna w przypadku posiadania diastemy. Alternatywą, która mniej ingeruje w stan posiadanego uzębienia, jest profesjonalne czyszczenie i następnie wybielanie zębów za pomocą zabiegu laserowego. Aby efekt był bardziej skuteczny, specjaliści w Perfect Smile Clinic, mieszczącej się w gdańskim Garnizonie, polecają aby oprócz samego zabiegu zastosować specjalne nakładki wybielające.

Dla kogo jest Hollywood smile? Kto powinien skorzystać z komputerowego projektowania uśmiechu?

naradaDzięki nowoczesnej, cyfrowej technologii, praktycznie każdy rodzaj zgryzu i stan uzębienia można poddać ulepszeniu. Przed wykonaniem każdego rodzaju zabiegu estetycznego, zęby muszą zostają wnikliwie zbadane przez stomatologa. Ponadto wykonuje się specjalną rentgenodiagnostykę cyfrową, aby ustalić indywidualną charakterystykę stanu uzębienia pacjenta. Warunkiem przeprowadzenia bezpiecznej i efektywnej usługi jest posiadanie w pełni zdrowych zębów, bez ubytków próchnicowych i stanów zapalnych.

Z możliwości zaprojektowania cyfrowego uśmiechu może skorzystać każdy. Projekt Uśmiech jest skierowany głównie do osób, których natura nie obdarzyła pięknym uśmiechem, a pragną zmienić ten szczególny element swojego wyglądu. Takie rozwiązanie to gwarancja większej pewności siebie.

W Perfect Smile Clinic Garnizon cyfrowe projektowanie uśmiechu to koszt około tysiąca złotych. W cenę wchodzi sesja fotograficzna, planowanie wraz z pacjentem i projektowanie uśmiechu. W pakiecie zawiera się także konsultacja z pacjentem oraz możliwe dokonanie zmian. Dzięki takiemu rozwiązaniu ortodonta bez problemu dobierze odpowiednią metodę leczenia aparatem ortodontycznym. Istnieje również możliwość rozłożenia leczenia na raty.

Projekt uśmiechu jest bardzo ważnym elementem planowania kompleksowego leczenia. Powstaje w środowisku cyfrowym na podstawie analizy rysów twarzy naszych pacjentów, dzięki czemu prototyp przyszłych zębów pozostaje w harmonii z kształtem twarzy oraz osiami symetrii. W projektowaniu dentyści biorą pod uwagę także dynamikę uśmiechu, ekspozycję linii dziąseł i wiele innych aspektów.

Powstały cyfrowy projekt uśmiechu po paru dniach jest prezentowany naszym pacjentom w formie prezentacji w naszej Klinice. Cała procedura, co istotne, umożliwia ocenę efektu finalnego przez naszych pacjentów, zanim zdecydują oni o realizacji planu leczenia. Jest wiec to doskonałe narzędzie, umożliwiające komunikację naszym dentystom z pacjentami. Prezentacja umożliwia także wprowadzenie korekt przed wykonaniem pracy ostatecznej. Cała procedura odbywa się w przyjaznej i miłej atmosferze wzajemnego zaufania i komunikacji miedzy naszym personelem a pacjentami.

 

Chciałbyś dowiedzieć się jaki mamy pomysł na metamorfozę Twojego uśmiechu?

Nie zwlekaj i umów się na projekt DSD +48 58 558 80 57