Estetyczne wydłużenie koron zębów polega na ich chirurgicznym wydłużeniu. Jest to mikrochirurgiczny zabieg przeprowadzany przez stomatologów w Perfect Smile Clinic Garnizon, stosunkowo często. Polega na wycięciu nadmiernie eksponowanego dziąsła podczas uśmiechu.

wydłużenie koron zębówChirurgiczne wydłużenie koron zębów

Wiele osób ma kompleksy z powodu swojego uśmiechu dziąsłowego. Nie mają one jednak pojęcia jak łatwo i szybko mogą pozbyć się swojego „gummy smile”. Dla naszych stomatologów, posiadających duże doświadczenie, to prosta i przewidywalna procedura, wykonywana zawsze bezboleśnie. Nie wiąże się ponadto z żadnymi powikłaniami, ani bólem pozabiegowym. Tkanka miękka goi się błyskawicznie i zdjęcie szwów w zależności od przypadku może być przeprowadzone już po kilku dniach, od wydłużenia chirurgicznego koron zębów.

Perfect Smile Clinic Garnizon to zespół stomatologów, dla których piękny, naturalny uśmiech pacjentów jest bardzo ważny.  Aby uzyskać przewidywalny efekt w naszej Klinice przeprowadzamy cyfrową analizę twarzy oraz wykonujemy Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu. Po analizie estetycznej i zbadaniu dynamiki warg podczas uśmiechu, określone zostają optymalne długości zębów, po każdej stronie. W efekcie, czasem zachodzi potrzeba estetycznych korekt w obszarze dziąsła, zwłaszcza w odcinku przednim.

Projekt Cyfrowy pełni funkcje także szablonu pomocnego w precyzyjnym przeprowadzeniu zabiegu estetycznego wydłużenia koron zębów. W zasadzie po dwóch tygodniach, możemy mówić o zakończonym gojeniu tkanki dziąsłowej i jeżeli jest taka potrzeba mogą być wówczas wykonane licówki ceramiczne.

Zapraszamy na konsultację  +48 58 558 80 57