Chirurgia StomatologicznaChirurgia stomatologiczna to szeroka dziedzina obejmująca zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej. W Perfect Smile Clinic Garnizon nasz chirurg stomatologiczny, wykonuje wszystkie zabiegi w sposób bezbolesny, z użyciem wysokiej klasy znieczuleń.  Procedury chirurgiczne wykonywane są w skutecznym znieczuleniu miejscowym, bez potrzeby leczenia szpitalnego oraz znieczulenia ogólnego. W sytuacji głębokiego stresu, proponujemy skuteczną premedykację.

Chirurg stomatologiczny w Perfect Smile Clinic Garnizon wykonuje swoje zabiegi w sposób bardzo bezpieczny oraz delikatny. Oferujemy różnego rodzaju znieczulenia, które są dobierane w zależności od stanu zdrowia i wieku pacjenta. Nie mamy problemów z bezpiecznym znieczulaniem także osób z chorobami ogólnoustrojowymi oraz kobiet w ciąży.

 

Podstawowe zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej w Perfect Smile Clinic Garnizon:

Staramy się przede wszystkim leczyć oraz zachować wszystkie zęby. Do ekstrakcji zęba dochodzi gdy zniszczenie i stan zęba nie pozwalają na jego uratowanie. Podstawowy zabieg jakim jest usuniecie zęba, to z punktu widzenia implantologicznego,  procedura o niebywałym znaczeniu i wpływie na dalsze losy loży kostnej pod implant. Ekstrakcja zęba powinna być wykonane w sposób jak najbardziej atraumatyczny, aby nie doprowadzić do uszkodzenia tkanki kostnej, która będzie skutkowała jej zanikiem, a także bólem pozabiegowym.

Chirurgia stomatologiczna to nasza codzienność i pasja. Nie traktujemy tego rutynowo. Każdy przypadek jest inny. Nie oznacza to jednak, ze zatrzymane poziomo leżące ósemki, bądź głęboko złamane korzenie robią wrażenie na naszych chirurgach stomatologach. wykonujemy procedury chirurgicznego usunięcia zębów oraz korzeni całkowicie bezboleśnie oraz bardzo sprawnie, o czym przekonały się już setki pacjentów.

Zatrzymana ósemka lub utrudnione wyrzynanie zęba ósmego to jeden z częstszych powodów zgłaszania się do naszej Kliniki młodych pacjentów. Objawia się to nieprzyjemnym bólem, a czasem opuchlizną i szczękościskiem. Nasz chirurg stomatologiczny przeprowadza tego typu zabiegi sprawnie, w niecałą godzinę, w jak najmniej traumatyczny sposób.

 

Chirurg stomatologiczny wykonuje także szereg innych procedur oraz zabiegów które wspomagają inne dziedziny stomatologii podczas leczenia kompleksowego:

Jest to procedura ratująca czasem ząb. W sytuacji występowania zmiany zapalnej w kości jak torbiel lub ziarnina, czasem mimo idealnego leczenia kanałowego konieczna jest cystektomia, czyli chirurgiczne wyciecie torbieli oraz odcięcie zainfekowanego wierzchołka korzenia zęba.

Zabieg rutynowo wykonywany podczas wprowadzania implantów w odcinku przednim w celu uzyskania idealnego efektu estetycznego tzw. estetyki różowej.

Procedura będąca w zasadzie mikrooperacją plastyczną. Umożliwia zasłonięcie w sposób najbardziej naturalny odsłoniętych szyjek zębowych przez chirurga stomatologa.

Często po analizie estetycznej twarzy oraz wykonaniu Cyfrowego Projektu Uśmiechu  okazuje się, że konieczne jest wydłużenie zębów, aby zostały one mocniej wyeksponowane podczas uśmiechu, a tym samym efekt ostateczny, podkreślał urodę oraz pokazywał uśmiech dopasowany harmonijnie do twarzy.

Umów się na konsultację już dziś – +48 58 558 80 57