SZYBKI KONTAKT

Zespół ekspertów

Jakość, wiedza i doświadczenie. Perfect Smile Clinic Garnizon® to przede wszystkim zespół doświadczonych lekarzy dentystów, specjalizujących się w wielu dziedzinach stomatologii oraz medycynie estetycznej.

Dowiedz się więcej o naszej Klinice – Więcej...

O nas

Jedną z najważniejszych specjalizacji naszych lekarzy to implantologia. Tytuły lekarzy implantologów otrzymaliśmy od Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Nasi implantolodzy posiadają najwyższy stopień międzynarodowej specjalizacji implantologicznej ICOI/DGOI/PSI – DIPLOMATE / ekspert ds. implantologii stomatologicznej, nadany przez międzynarodowy kongres lekarzy implantologów – International Congress of Oral Implantologists z siedzibą w USA. Ich wiedza i umiejętności zostały docenione przez ogólnoświatową organizację Leading Implant Centers, zrzeszającą najlepszych lekarzy implantologów na świecie. Znaleźliśmy się w gronie 10 rekomendowanych przez portal Leading Implant Centers Klinik Implantologicznych w Polsce. Po zakończeniu 2-letniego podyplomowego kształcenia Curriculum Implantologii, w 2012 roku otrzymaliśmy tytuł Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej. W trosce o najwyższy standard naszych usług, nieustannie podnosimy kwalifikacje w zakresie nowoczesnych i innowacyjnych technologii w implantologii, protetyce oraz w stomatologii estetycznej. W procesie leczenia pacjentów, przychodzi nam z pomocą najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, w który wyposażona jest nasza klinika. Do projektowania i wykonywania estetycznych prac jak licówki czy korony porcelanowe wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie cyfrowe w stomatologii, między innymi cyfrowe projektowanie uśmiechu – digital smile design – DSD oraz wyciski cyfrowe i skanery Cerec.

Nasz zespół specjalistów

Marek Markiewicz
Lekarz dentysta/ kierownik ds. medycznych
Karolina Markiewicz
Właściciel
Małgorzata Grabowska
Koordynator/Specjalista ds. obsługi pacjenta
Artur Kaleniecki
Lekarz dentysta
Paweł Chmielowski
Lekarz dentysta
Adam Jaworski
Lekarz dentysta
Bartosz Wanda
Lekarz dentysta
Joanna Dziemiańczyk
Lekarz dentysta
Izabela Chodnikiewicz
LEKARZ DENTYSTA
Żaneta Norowska
Higienistka stomatologiczna
Monika Mikołajczyk
Asystentka stomatologiczna/technik dentystyczny
Ada Wysocka
Asystentka stomatologiczna / higienistka stomatologiczna
Adrianna Molawka
Asystentka stomatologiczna
Magdalena Wolińska
Asystentka Stomatologiczna
Diana Nieciecka
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA
Paulina Maciejak
Specjalista ds obsługi pacjenta
Daria Gollus
TECHNIK DENTYSTYCZNY
Klinika stomatologiczna Perfect Smile Clinic Garnizon Gdańsk - wszelkie prawa zastrzeżone. Dentysta i stomatolog Gdańsk.