TeleCube

telecube

Z firmą TeleCube współpracujemy w aspekcie świadczenia nam usług telekomunikacyjnych, usprawniających kontrolę połączeń oraz zarządzaniem nimi.

Firma TeleCube umożliwia wygodne korzystanie z wirtualnej centrali telefonicznej, która pozwala usprawnić zarządzanie rozmowami telefonicznymi – zarówno w kontakcie z klientami jak i w komunikacji wewnętrznej. TeleCube oferuje również między innymi telefonię internetową dla małej firmy.

Adres strony internetowej: https://www.telecube.pl

maka.studio

maka.studio

Projektanci naszych wnętrz. To dzięki maka.studio nasz gabinet stomatologiczny wygląda tak nowocześnie i przyjaźnie.

maka.studio to dziesiątki realizacji, które charakteryzują się nowoczesnym podejściem do designu, wykorzystaniem minimalizmu oraz zwróceniem szczególnej uwagi na detale. Realizacje studia obejmują zarówno biura, gabinety, domy jak i przestrzenie w terenach zewnętrznych.

Adres strony internetowej: https://maka.studio

Shop Dent

shop-dent

Sklep stomatologiczny Shop Dent dostarcza nam najwyższej jakości produkty stomatologiczne, które niezbędne są przy każdym przeprowadzanym zabiegu.

W sklepie znajdziemy liczne profesjonalne produkty do higieny jamy ustnej, które niezbędne są zarówno podczas profilaktycznych kontroli w gabinecie stomatologicznym jak i podczas skomplikowanych zabiegów. Shop Dent prowadzi działalność na terenie całego kraju z podziałem na 5 regionów z dedykowanymi Państwu specjalistami ds. handlu.

Adres strony internetowej: https://www.shop-dent.pl

Migron

Migron

MIGRON zapewnia najwyższej jakości usługi automatyki dla domów i biur. Dzięki współpracy z firmą MIGRON nasza klinika stomatologiczna jest w pełni zabezpieczona oraz posiada nowoczesny system monitoringu.

Firma MIGRON oferuje ponadto wdrożenie systemu automatyki, który pozwala na zdalne sterowanie urządzeniami takimi jak oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacje, sprzęt audio czy monitoring.

Adres strony internetowej: https://migron.pl

3Z

3Z

Firma 3Z jest naszym dystrybutorem implantów ICX oraz sprzętu chirurgicznego. Jesteśmy stałym klientem firmy 3Z, co doskonale wpływa na jakość realizowanych dla nas usług. 3Z to również sponsor Perfect Smile Institute – inicjatywy, która zajmuje się szkoleniami z zakresu stomatologii.

Adres strony internetowej: https://3z.pl