SZYBKI KONTAKT

Opinie osób o naszej klinice - Perfect Smile Gdańsk

W Perfect Smile Clinic Garnizon leczy się sporo znanych i lubianych osób m.in.

gwiazda i wokalistka polskiej sceny POP

Sarsa!

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi opiniami naszych pacjentów na temat usług świadczonych przez Perfect Smile Clinic Garnizon:

Profesjonalne leczenie
Serdecznie polecam Perfect Smile Clinic Garnizon wszystkim którzy oczekują profesjonalnego i kompleksowego podejścia do leczenia. Leczenie jest zawsze bezbolesne, a efekty przeszły moje oczekiwania. Lekarze w przyjemnej atmosferze, w sposób zrozumiały przekazują plan leczenia i profilaktyki. Polecam!
Sarsa - gwiazda POP
10/10
Leczenie zębów w tym miejscu to czysta przyjemność! Nowoczesny sprzęt, mega profesjonalne podejscie, bezproblemowa miła obsługa oraz krótkie terminy oczekiwania. Miejsce godne polecenia bez dwóch zdań!
Paweł Smakulski - kompozytor, gitarzysta Golden Life
Leczenie kompleksowe
Witam, mam na imię Maria, 52 lata i chciałabym podzielić się swoją opinią o klinice stomatologicznej Perfect Smile w Gdańsku. Mój pierwszy kontakt z kliniką był w grudniu 2017r. Klinikę poleciła mi znajoma. Zaczęło się od tego, że w Niemczech, gdzie na stałe mieszkam mój stomatolog nie potrafił przeprowadzić leczenia kanałowego 1- ki, gdyż jak stwierdził nie dysponuje odpowiednim sprzętem ( mikroskopem). Otrzymałam skierowanie do endodonty. Termin oczekiwania był długi, a mnie bolał ząb. Z polecenia znajomej pojechałam do kliniki Perfect Smile w Gdańsku. Dr Jaworski na jednym terminie przeprowadził leczenie kanałowe, bez jakichkolwiek komplikacji. I tak zaczęła się moja przygoda z Perfect Smile. Miałam dużo martwych zębów po leczeniach kanałowych oraz bardzo duże plomby. Kilkukrotnie stomatolog sugerował mi, że powinnam zdecydować się na korony, aby zęby nie uległy np. złamaniu. Także zdecydowałam się najpierw na zaprojektowanie, bo chciałam wiedzieć, jak będą wyglądały moje nowe zęby. Można wprowadzić korektę, jeśli pacjentowi dany projekt nie odpowiada. Mój proces trwał dość długo, gdyż trzeba było zęby przygotować pod korony, miałam m.in wyrównywaną linię dziąsła ( był to zabieg chirurgiczny), wymiana plomb oraz kilka zębów zostało powtórnie przeleczonych kanałowo. Wszystkie zabiegi odbyły się praktycznie bezboleśnie i bez żadnych komplikacji. Wszystkie zabiegi wykonywali 3 lekarze: dr Markiewicz- wyrównywanie linii dziąseł i korony, dr Jaworski - leczenia kanałowe i dr Bogusławski - wymiana plomb. Takż od tygodnia mogę cieszyć się moim nowym uśmiechem. W sumie mam 13 koron i jeden implant. Korony są idealnie dopasowane do moich rysów twarzy, kolor idealny, po prostu wyglądają jak naturalne, ładne zdrowe zęby. Trochę to trwało, bo w sumie 10 miesięcy, ale było warto uzbroić się w cierpliwość, bo efekt jest znakomity. Wszystkim, którzy chcą mieć wyleczone zęby dokładnie, profesjonalnie i aby widoczny był tego efekt szczerze polecam Klinikę Perfect Smile Clinic Garnizon w Gdańsku . Pozdrawiam wszystkich obecnych oraz przyszłych pacjentów tej Kliniki. Maria.
Maria B.
W końcu mam zdrowy, piękny uśmiech!
Sympatyczna i profesjonalna obsluga z wykorzystaniem najnowszej technologii stomatologicznej. Bardzo polecam doktora Artura , do kazdego pacjenta podchodzi indiwidualnie, z opracowanym planem leczenia, zawsze rzeczowo odpowiada na kazde pytania czy watpliwosc. Jestem bardzo zadowolona. Z uslug doktora korzystam juz pare lat i zawsze wracam. Pozdrawiam serdecznie.
Katarzyna S.
Profesjonalne podejście do pacjenta
Wszystko bez bólu i w przystępnych cenach. Polecam dr Pawła Chmielowskiego. W Klinice są nowe technologie i cyfrowe wyciski. Szok!
Joanna S.
Profesjonalne leczenie.
Serdecznie polecam. Miałam wykonane implanty przez dr Markiewicza. Dowiedziałam się od koleżanki o Klinice Perfect Smile Garnizon. W 100 % polecam, same pozytywy i całkowicie bezboleśnie.
Maria S.
Leczenie dentystyczne przestało być stresem, a stało się niemal przyjemnością!
Ze względu na wiek I prace miałem "przyjemność" być pacjentem kilku klinik.Przed paru laty zostałem pacjentem dr Markiewicza. Od tego czasu leczenie dentystyczne przestało być stresem, a stało się niemal przyjemnością. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, ogromna kultura osobista dr Markiewicza i pan asystentek, a także doskonale wyposażenie techniczne gabinetów powodują, że mogę polecić Perfect Smile Clinic Garnizon każdemu.
Marciniak Bogusław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Klinika stomatologiczna Perfect Smile Clinic Garnizon Gdańsk - wszelkie prawa zastrzeżone. Dentysta i stomatolog Gdańsk.