Klinika Stomatologiczna – O Nas

Perfect Smile Clinic Garnizon to centrum stomatologii estetycznej i implantologii, której autorem jest stomatolog dr Marek Markiewicz – ekspert ds implantologii. Jest to jeden z najnowocześniejszych ośrodków leczenia stomatolog w Polsce, który powstał z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, oczekujących bezbolesnego, a zarazem sprawnego leczenia w komfortowych warunkach.

 

zespół

Dlaczego Perfect Smile Clinic Garnizon?

Perfect Smile Clinic Garnizon to zespół ambitnych i znakomitych ekspertów  z każdej dziedziny od chirurgii, implantologii, ortodoncji, po periodontologię i endodoncję. Nasza wzajemna współpraca oraz interdyscyplinarne i indywidualne podejście w każdym leczeniu daje zawsze przewidywalne efekty leczenia. Nie uznajemy kompromisów i stawiamy na jakość.

 

Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki, co pozwala na wytwarzanie licówek, koron i implantów nawet na jednej wizycie.

Perfect Smile Clinic Garnizon tworzą ludzie dla których stomatologia to pasja. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach dedykowanych dla stomatologów w kraju i za granicą. Prowadzimy badania naukowe na uczelniach medycznych. Stomatolog Marek Markiewicz jest autorem innowacyjnej techniki regeneracji tkanki kostnej z wykorzystaniem komórek macierzystych. Prowadzimy szkolenia z zakresu implantologii stomatologicznej, w których może uczestniczyć każdy stomatolog chcący poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Posiadamy salę konsultacyjną gdzie sumiennie raz w tygodniu organizujemy panel ekspertów, w którym uczestniczy każdy stomatolog z naszej Kliniki. Omawiamy szczegółowo przebieg każdego leczenia naszego pacjenta.

 

Co zobaczysz w Perfect Smile Clinic Garnizon?

recepcja