Cyfrowy wycisk CEREC

Witamy w świecie stomatologii z jakim nigdy nie miałeś kontaktu. Praca w środowisku cyfrowym dla lekarzy w naszej Klinice to codzienność. Każdy etap od planowania, poprzez wizualizację efektów projektu uśmiechu, proces pobierania wycisku, precyzyjnego wytwarzania cyfrowych koron i licówek w naszym laboratorium cyfrowym, jest starannie przeprowadzony, dzięki pełnej kompatybilności sprzętu w naszej Klinice oraz bogatemu doświadczeniu personelu.

Czym jest cyfrowy wycisk CEREC?

Cyfrowy wycisk jest odpowiednikiem analogowego wycisku z wykorzystaniem specjalnych mas wyciskowych. Procedura wycisku tradycyjnego w niektórych przypadkach wciąż ma szerokie zastosowanie, jednak przez pewną grupę naszych pacjentów nie jest dobrze tolerowana. Dlatego sięgnęliśmy po najbardziej innowacyjną metodę odwzorowania pola protetycznego, jaką jest zastosowanie optycznego skanera wewnątrzustnego Cerec. Pobrany skan wewnątrzustny w ciągu kilku minut tworzy cyfrowy wycisk.

Zalety cyfrowego wycisku pobranego skanerem wewnątrzustnym Cerec

  • Brak nieprzyjemnych wrażeń podczas pobierania wycisku metodą tradycyjną.
  • Możliwość wykorzystania skanów w procesie planowania, analizy i projektowania wymarzonego nowego uśmiechu.
  • Możliwość wykonania uzupełnień takich jak licówki, korony czy implanty podczas jednej wizyty, także dzięki dostępowi do cyfrowego laboratorium protetycznego w naszej Klinice.
  • Bank kształtu Twoich zębów. To innowacyjna usługa która daje Tobie możliwość zeskanowania kształtu zębów i przetrzymywania na naszych serwerach przez długie lata. Umożliwia to odtworzenie w przyszłości naturalnego uśmiechu oraz identycznego kształtu zębów w sytuacji ich ewentualnego uszkodzenia lub zniszczenia w dalekiej przyszłości.

Skaner wewnątrzustny Cerec to jeden z najbardziej innowacyjnych sprzętów w naszej Klinice, który nasi specjaliści wykorzystują w codziennej pracy na wielu etapach realizacji planu leczenia. Znajduje on zastosowanie zwłaszcza w stomatologii estetycznej, gdzie dokładność jest bardzo ważna i nie ma miejsca na kompromisy. Procedura z wykorzystaniem Cerec jest bezbolesna i bardzo szybka, co cenią sobie zwłaszcza pacjenci przyjezdni oraz z innych krajów odwiedzający naszą Klinikę. Bezpośrednia łączność skanera Cerec z naszym laboratorium protetycznym często umożliwia przeprowadzenie dużego i skomplikowanego leczenia estetycznego w ciągu zaledwie kilku godzin.

Chciałbyś skorzystań z naszych usług? Napisz albo zadzwoń +48 58 558 80 57