Korony i licówki w jeden dzień – Perfect Smile

Centrum stomatologii estetycznej Perfect Smile Clinic Garnizon powstało z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, również tych mieszkających poza granicami naszego kraju. Nasi stomatolodzy maja bardzo duże doświadczenie w planowaniu i realizacji poszczególnych kompletnych etapów leczenia nawet podczas jednej wizyty.

Korony

W całym procesie planowania i realizacji leczenia pomaga nam wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii w naszej Klinice, jak cyfrowy wycisk z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego Cerec. W projektach uśmiechów wykonanych przez naszych stomatologów, w miarę zapotrzebowania, przewidujemy jedynie wysoce estetyczne licówki oraz korony oparte na wytrzymałych  materiałach tylko i wyłącznie pełnoceramicznych. W obecnym w naszej Klinice cyfrowym laboratorium protetycznym, dzięki zaangażowaniu naszych techników dentystycznych powstają piękne prace protetyczne, odmieniające uśmiechy naszych pacjentów.

sprzęt dentystycznySystem Cerec to nie tylko jednak sam optyczny skaner wewnątrzustny wykorzystywany na co dzień przez naszych stomatologów, lecz także całe zaplecze kompatybilnego z nim sprzętu laboratoryjnego Cerec, służącego do błyskawicznego wytwarzania zaprojektowanych wcześniej i zaakceptowanych przez pacjentów, ślicznych pełnoceramicznych licówek, koron na podbudowie tlenku cyrkonu, czy implantów z koronami w jeden dzień.

 

Zalety sytemu Cerec:

  • Cyfrowy wycisk w formie bezpiecznego, błyskawicznego skanu wykonywanego przez stomatologa bez użycia mas wyciskowych.
  • Precyzja i niebywała dokładność w wytwarzaniu cyfrowych koron, licówek cad-cam przez kompatybilną ze skanerem cyfrową frezarkę Cerec
  • Nienaganna estetyka i naturalność uzupełnień wykonanych z wytrzymałej i estetycznej porcelany E-max oraz porcelany na tlenku cyrkonu, bez domieszek i obecności stopów metali.
  • Innowacyjna technologia pozwalająca na realizacje całego etapu planu w jeden dzień przez stomatologa – zęby w jeden dzień.

 

Marzysz o pięknym uśmiechu?

Chciałbyś poprawić komfort swojego życia, ale wiecznie nie masz czasu zając się swoimi zębami?

A może mieszkasz za granicą i chciałbyś zrealizować swoje leczenie stomatologiczne nawet o 60% taniej w Polsce, w sposób bezpieczny i sprawny?

Jeżeli Tak – system Cerec dostępny w Perfect Dental Clinic to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zapraszamy na konsultację z naszymi stomatologami.

Kontakt – +48 58 558 80 57