QUICK CONTACT INDIVIDUAL VALUATION

Reviews | Dental Clinic Gdansk - Perfect Smile Clinic® Garnizon

 Perfect Smile Clinic Garnizon is visited regularly by  many famous people and artists, including

polish Popstar

Sarsa!

Profesjonalne leczenie
I strongly advise Perfect Smile Clinic Garnizon. I have been visiting them for the last 10 years. Treatment is 100 % painless and service is very professional. What is more, I have never seen so many modern eguipment. For example - they have some special intraoral scanner, which allows them to go for digital impression. The aesthetic results of the treatment were just perfect. I was speechless. I would recommend treatment in Perfect Smile Garnizon to everyone!
Sarsa - polish Popstar, artist
10/10
Treatment at this place is a pure pleasure! Modern equipment, very professional service and warm staff. This Dental Clinic is 100 % advisable.
Paweł Smakulski - composer, guitar player - Golden Life
Leczenie kompleksowe
Witam, mam na imię Maria, 52 lata i chciałabym podzielić się swoją opinią o klinice stomatologicznej Perfect Smile w Gdańsku. Mój pierwszy kontakt z kliniką był w grudniu 2017r. Klinikę poleciła mi znajoma. Zaczęło się od tego, że w Niemczech, gdzie na stałe mieszkam mój stomatolog nie potrafił przeprowadzić leczenia kanałowego 1- ki, gdyż jak stwierdził nie dysponuje odpowiednim sprzętem ( mikroskopem). Otrzymałam skierowanie do endodonty. Termin oczekiwania był długi, a mnie bolał ząb. Z polecenia znajomej pojechałam do kliniki Perfect Smile w Gdańsku. Dr Jaworski na jednym terminie przeprowadził leczenie kanałowe, bez jakichkolwiek komplikacji. I tak zaczęła się moja przygoda z Perfect Smile. Miałam dużo martwych zębów po leczeniach kanałowych oraz bardzo duże plomby. Kilkukrotnie stomatolog sugerował mi, że powinnam zdecydować się na korony, aby zęby nie uległy np. złamaniu. Także zdecydowałam się najpierw na zaprojektowanie, bo chciałam wiedzieć, jak będą wyglądały moje nowe zęby. Można wprowadzić korektę, jeśli pacjentowi dany projekt nie odpowiada. Mój proces trwał dość długo, gdyż trzeba było zęby przygotować pod korony, miałam m.in wyrównywaną linię dziąsła ( był to zabieg chirurgiczny), wymiana plomb oraz kilka zębów zostało powtórnie przeleczonych kanałowo. Wszystkie zabiegi odbyły się praktycznie bezboleśnie i bez żadnych komplikacji. Wszystkie zabiegi wykonywali 3 lekarze: dr Markiewicz- wyrównywanie linii dziąseł i korony, dr Jaworski - leczenia kanałowe i dr Bogusławski - wymiana plomb. Takż od tygodnia mogę cieszyć się moim nowym uśmiechem. W sumie mam 13 koron i jeden implant. Korony są idealnie dopasowane do moich rysów twarzy, kolor idealny, po prostu wyglądają jak naturalne, ładne zdrowe zęby. Trochę to trwało, bo w sumie 10 miesięcy, ale było warto uzbroić się w cierpliwość, bo efekt jest znakomity. Wszystkim, którzy chcą mieć wyleczone zęby dokładnie, profesjonalnie i aby widoczny był tego efekt szczerze polecam Klinikę Perfect Smile Clinic Garnizon w Gdańsku . Pozdrawiam wszystkich obecnych oraz przyszłych pacjentów tej Kliniki. Maria.
Maria B.
W końcu mam zdrowy, piękny uśmiech!
Sympatyczna i profesjonalna obsluga z wykorzystaniem najnowszej technologii stomatologicznej. Bardzo polecam doktora Artura , do kazdego pacjenta podchodzi indiwidualnie, z opracowanym planem leczenia, zawsze rzeczowo odpowiada na kazde pytania czy watpliwosc. Jestem bardzo zadowolona. Z uslug doktora korzystam juz pare lat i zawsze wracam. Pozdrawiam serdecznie.
Katarzyna S.
Profesjonalne podejście do pacjenta
Wszystko bez bólu i w przystępnych cenach. Polecam dr Pawła Chmielowskiego. W Klinice są nowe technologie i cyfrowe wyciski. Szok!
Joanna S.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Klinika stomatologiczna Perfect Smile Clinic Garnizon Gdańsk - wszelkie prawa zastrzeżone. Dentysta i stomatolog Gdańsk.