System ratalny w Perfect Smile Clinic Garnizon

Czasem pojawia się nieplanowana sytuacja w której zmuszeni jesteśmy skorzystać z pomocy stomatologa, a nie planowaliśmy tego w swoim aktualnym, domowym budżecie.

Wychodząc temu naprzeciw, wprowadziliśmy system leczenia stomatologicznego na raty.

raty

Każdy pacjent w Perfect Smile Clinic Garnizon ma możliwość w szybki i bezpieczny sposób skorzystania ze sprawdzonego systemu ratalnego – Mediraty. Jest to najpopularniejszy w Polsce, sprawdzony system finansowania usług medycznych. Pacjenci mogą w ten sposób przeprowadzić leczenie w sposób efektywny i sprawny oraz rozłożyć koszta na wygodne raty. Sfinansować można cały plan leczenia lub jego część w zależności od potrzeb.

3 proste kroki do leczenia stomatologicznego  na raty w Perfect Smile Clinic Garnizon:

  1. Umów się na wizytę konsultacyjną, na której będzie sporządzony Twój plan leczenia i kosztorys w oparciu o badanie przez naszych specjalistów i staranną diagnostykę
  2. Stworzony kosztorys oraz plan leczenia możesz przekazać bezpośrednio w rejestracji Perfect Smile Clinic Garnizon- my skontaktujemy się z konsultantem Mediraty
  3. Po wybraniu oferty i dogodnych dla Ciebie rat możesz złożyć wniosek o finansowanie leczenia na raty poprzez system Mediraty u nas w rejestracji.